Single: Paranoia - Brysa
Brysa, bekend van o.a. ‘Amsterdam’, ‘Walou’ en ‘Le Bled’, goed voor ruim 75 miljoen Spotify-streams, blijft de muziekwereld verbazen.
Brysa, bekend van o.a. ‘Amsterdam’, ‘Walou’ en ‘Le Bled’, goed voor ruim 75 miljoen Spotify-streams, blijft de muziekwereld verbazen.
Het blijft hard gaan voor de 19-jarige Brysa (Sabry Verhoeven), want na het succes van de singles ‘Amsterdam’, ‘Le Bled’ en ‘Walou’, goed voor bijna 75 miljoen Spotify-streams, draait de carrière van de Kempense artiest op kruissnelheid.
Het jaar is nog maar net begonnen en we worden al verwend met nieuwe muziek van Brysa. Na het gigantische succes van o.a. ‘Amsterdam’, ‘Le Bled’, ‘Walou’ en ‘Tanger’, goed voor 75 miljoen Spotify-streams, schrijft de 19-jarige artiest met ‘Dopamine’ verder aan zijn succesverhaal.
STEKR zorgt ervoor dat iedereen kinderrechten respecteert en dat kinderen en jongeren een sterke (rechts)positie hebben.
Word lid van de grootste schatzoekgemeenschap ter wereld met de officiële app voor geocaching.