Punchline Comedy Festival maakt line-up voor Gentse Feesten bekend

punchline

Na een succesvolle eerste editie brengt Punchline ook deze zomer comedy naar Gent. Van 18 tot en met 25 juli 2025 vormt De Vooruit het kloppende comedyhart van de Gentse Feesten. Het festival, georganiseerd door LiveComedy.be, presenteert een gevarieerde line-up met gevestigde namen en opkomend talent. Van vlijmscherpe stand-up tot unieke live-shows, verrassende podiumduo’s, komische muziekacts en een zwoel randje burlesque – Punchline comedyfestival serveert een veelzijdig menu aan humor.

Bereid je voor op een line-up vol vertrouwde gezichten uit de comedywereld en frisse, opkomende talenten die je zullen verrassen met hun vlijmscherpe grappen en uniek gevoel voor humor.

Op 18 juli brengen Herman Brusselmans en Elvis Peeters hun bijzondere show ‘Mooi en Meedogenloos’ naar Punchline. Het wordt een unieke mix van humor, poëzie, proza en muziek, waarin scherpe, absurde en melancholische elementen het dagelijks leven op eigenzinnige wijze belichten. Samen met de liveband God=doG en betoverende lichtprojecties creëren ze een onvergetelijke avond vol literaire en visuele magie.

Comedian David Galle staat op 19 juli op het podium van De Vooruit Gent. Al meer dan vijfentwintig jaar brengt hij comedy in sneltreinvaart: scherp, raak en doorspekt met herkenbare verhalen uit het dagelijkse leven. Bekend van programma's zoals ‘De Kazakkendraaiers’, ‘Echt niet oké’ en ‘Bevergem’, is Galle uitgegroeid tot een vaste waarde in de Vlaamse comedyscène. Verwacht een show vol tempo, spitsvondigheid en oprechte bulderlachen.

De Vooruit wordt op 20 juli voor één avond omgetoverd tot een humoristische therapiesessie, wanneer Rika Ponnet en Johan Terryn hun populaire podcast ‘Seks Verandert Alles’ live presenteren. Iconische sekscènes uit Hollywood belanden op de sofa voor een pittige bespreking. Van ‘Basic Instinct’ tot ‘Call Me By Your Name’, van ‘Anora’ tot ‘Eyes Wide Shut’ — geen enkele scène ontsnapt aan hun scherpe analyse. Een avond vol humor, muziek van Pieter Schrevens en verrassende inzichten over koppels en hun relatie.

Wim Helsen en Roy Aernouts delen op 19, 20, 23 en 24 juli het podium voor een unieke dubbelshow met hun try-out voorstellingen. Wim Helsen presenteert 'Welkom Ongemak’, een voorstelling waarin pijn, verveling en ongemak je nieuwe beste vrienden blijken te zijn. Doordachte comedy met een boodschap! Roy Aernouts presenteert ‘ROY ZONDER MEER’, na een lange pauze waarin het leven hem enkele verrassende wendingen bracht. Gewapend met zijn akoestische gitaar en veel nieuwe inzichten, brengt hij een show vol humor, muziek en de nodige vonken.

Op 24 juli brengt Jeron Dewulf zijn explosieve show ‘Latin Lover’ naar Gent, waarin hij zijn Latijns-Amerikaanse passie volledig loslaat. Deze half-Chileense Antwerpenaar combineert stand-up comedy, theater en live muziek in een unieke show vol humor, energie en warmte. Jeron Dewulf zorgt voor een onvergetelijke avond die je dansend en lachend de nacht in stuurt.

Zoe Bizoe & International Friends brengen op 25 juli een bijzondere burlesqueshow naar De Vooruit. Een avond vol sensatie met internationale sterren zoals Sugar Vixen (Canada), Jessebelle Thunder (USA), Chanelle De Mai (Frankrijk), Liu Bohème (Zwitserland), Mareille Labohm (Nederland) en Mimich Lumière (BE). De show begint met een bont en neo-klassiek burlesquespektakel, gevolgd door een kinky afterparty. Trek je meest extravagante outfit aan en bereid je voor op een wilde rit!

Zet je schrap voor een avond vol humor en verrassingen, met de meest geweldige comedians op het podium. Punchline in Gent is een comedyervaring die je zeker niet wilt missen!

Tickets voor Punchline zijn nu te koop via punchlinefest.be.

Punchline comedyfestival
Van 18 tot 25 juli 2025
Gentse feesten, Gent