Single: Eindstation - Esther De Jong ft. Kaspar

eindstation

Met ‘Eindstation’, uitgebracht door Excelsior Recordings, verschijnt er een nieuwe single van Esther de Jong, de Nederlandse die vorig jaar debuteerde met het album ‘Even over leven’.

“’Eindstation’ gaat over de relatie waar ik in zat en die wat mij betreft aan zijn einde was gekomen. In het nummer kijk ik terug op de tijd die we samen hebben gehad en hoe we voor mijn gevoel hebben geprobeerd om het nog in goede banen te leiden. Wat ik mij binnen het lied ook afvraag is of we onszelf al een tijdje voor de gek hebben gehouden door steeds maar proberen een richting aan te wijzen en te hopen dat het dan nu goed zou gaan. Het is een lichtelijk pessimistische kijk op de relatie, hoewel het ook inziet dat er mooie momenten zijn geweest. In het lied wordt een relatie beschreven als een reis die je samen maakt. En deze reis is bijna bij zijn eindstation”, zegt Esther de Jong over haar nieuwe single, een nummer dat tot stand kwam in samenwerking met Kaspar (Wiebe Kaspers) en geproduceerd werd door Frans Hagenaars in zijn Amsterdamse muziekstudio.

De nieuwe single ‘Eindstation’ van Esther de Jong verscheen op Excelsior Recordings en is nu digitaal beschikbaar. 

OVER ESTHER DE JONG
De muziek van Esther de Jong (Dokkum, Nederland) is rauw en niet te ontlopen. In juni 2023 kwam haar debuutalbum ‘Even over leven’ uit bij Excelsior Recordings en werd door OOR omschreven als een album dat met scherpe pen en gevoel voor (zwarte) humor is geschreven.

De Nederlandse teksten zetten je met beide benen op de grond om daar vervolgens doorheen te kunnen zakken. Met een eerlijkheid die men vooral vindt in dagboeken beschrijft Esther de vele vraagtekens die zij bij het leven heeft staan. Met de soms overweldigende instrumentale begeleiding word je door elkaar geschud en schudt Esther je weer even wakker. We gaan niet zweven naar vergetelheid, nee, we gaan juist graven in onze eigen psyche, naar onze eigen verhalen en gemoed. Inspiratie wordt uit veel hoeken gehaald maar vooral uit de artiesten Radiohead, Elbow, Father John Misty, Wende en Robert Long. Laat de muziek je meesleuren door je persoonlijke kruipruimte. We gaan niet zweven, maar graven. 

VOLG ESTHER DE JONG
Instagram: https://www.instagram.com/estherdjd
Facebook: https://www.facebook.com/EstherDJD/
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC47U2VRfQpzHRSxfm6yD2QA
Spotify: https://open.spotify.com/artist/3w50bIKKcdV5MfRf7LG0WV?si=0LY5J8zkQNOEt…;
Website: https://www.estherdjd.nl

'Eindstation' van Esther de Jong ft Kaspar is beschikbaar via alle bekende muziekplatformen.